Podróżowanie rezygnować twój pies towarzysz

Można sobie wyobrazić, pieszczochy jesteście wielki biznes znalezione. Dokładnie jakie są szereg powiązanych z tym zaburzeniem całkiem normalne? Jeśli zwierzęta powinno również sprawdzić je na obecność kleszczy.
Herbal Antybiotyki jest używany przez wielu lekarzy w leczeniu choroby z Lyme. Ta infekcja jest spowodowane przez rodzaj bakterii o nazwie krętki borrelia burgdorferi. Może antybiotyki leczenia dla Ciebie do nawracającym dolegliwość, ale rzadkie przypadki zdarzyć z antybakteryjne ziołowe. Ponieważ pacjenci powinni rozpocząć bardziej naturalne zapobiegania i leczenia, takie traktowanie może być zatrzymana.

Kleszcze jak chronione lub pofałdowany obszarów do karmienia i często dołączyć w pachwinie, pępka, pachy, uszy, z tyłu kolana lub karku to u zwierząt lub uludzi. Jeśli znasz kogoś, kto mieszka sama i spędza czas na świeżym powietrzu, oferuje mu pomóc lub jej początkowy zaznacz oceny.

Borelioza jest naprawdę chorobą bakteryjną spowodowane z bakterii, znany jako „krętki.” Związane ze Stanami Zjednoczonymi, rzeczywista nazwa Twojego bakteria jest Borrelia burgdorferi. W Europie innej bakterii, Borrelia afzelii, również powoduje choroby z Lyme. Niektóre kleszcze znalezione na deer harbor bakterii w żołądku. Borelioza jest rozpowszechniane bythese kleszcze, gdy bite skóry, która pozwala bakterii do zainfekowania.

Jeden leczenie choroby z Lyme swoje kroki, które można po prostu wziąć ich szczepione. Sixe ratingowych rutynowych strzałów do ośmiu tygodni i booster są również potrzebne, utrzymania ich poziomu odporności. Post katastrofy booster oznacza wszystkie podane są jako zwierzę na gniazdo skojarzonych z lat zachować minimum związane z immunitetu w ramach systemu.

Ponieważ Twój pies może nigdy nie mówić, co czują, może chcesz je obserwować uważnie. Niektóre znaki są bóle stawów, które pojawić się obrzęk. Ceremonia rozpoczęcia zauważyć, że twój pieścić jest stosowny chromy. Szukać mają nudności lub ze wzmacniaczem temperatura 103F. Może być również zmiany w ich zachowań żywieniowych i zazwyczaj jest to spowodowane przez ich apetytu. Widać było, że Twój pies jest nienormalnie ospały z chłonnych węzły mam spuchnięte kiedy produkt.

W rozmowie z bratową słodki zasugerowała, że widzę jej lekarza. Ona też był chory przez wiele lat, bez żadnych odpowiedzi, aż znalazła ten integracyjne lekarz, który zdiagnozował u niej z celiakią. Na, że punktu, byłem gotowy odkryć każdy lekarz w marzenia Objawy boreliozy, dowiedzieć się co się stało z moim skutecznie. Udał się do swojego lekarza i po wstępnej konsultacji, był cytowany mówiąc, że myślał, że miałem Lyme.

Jeśli Twój psi ma utraty zysków apetyt, działa, depresyjny lub ma problemy z chodzeniem, często myślicie z wielu innych powodów jego dziwne zachowanie. Co to jest gorzej, czasami objawy nie są nawet alarmujacych na początku. Oczywiście myślisz, Twój pies nie jest jedzenie jak normalne lub być może śpi tylko trochę więcej, ale to nie powód, aby spieszyć mu na weterynarza. I tak, on działa tak, jakby on ma zapalenie stawów, ale człowiek się starzeje.

Poważne konsekwencje się zdarzyć, jeśli jest pozostawione bez nadzoru. Pies może dostać nawet sparaliżowany na ręce lub nogi. Po zaatakowaniu przodu podczas tylnej kończyny, choroby będzie z się na mięśnie brzucha ataku wątpliwości i Wyłącz skojarzone. Oznacza to, że pies nie będzie mógł oddech na własnej. On będzie choke i umiera z uduszenia.
leczeniu choroby z lyme, pies kleszcza, choroba lymes, Południowej tick

Dodaj komentarz