Nie pozwól, aby borelioza zepsuć piknik

Tutaj omówimy niektóre z rzeczy, może spowodować usłyszeć szum w uszach. Stosuje DEET, o stężeniu 20 do 30 procent. Ukąszenie staną się twarde i jest lekko swędząca.
Jeśli jesteś jak większość Amerykanów, furry gospodarstwa domowego są zwierzęta. Pięknie pieścić, chronić i oferowania dla nich, robi preferowane rozszerzenie życie wiernych partnerów. American Veterinary Medical Association stwierdza, że typowy pies właściciel spędzi prawie 6.000 dolarów na ich ukochany pies zdrowia opieki zdrowotnej. I kto może winić? Jedno spojrzenie na te oczy soulful, lojalny i dotarcie do użytku w portfelu. Odwagi! Te środki zapobiegawcze można indywidualne gryza nie w rachunku opieki nad zwierzętami.

Większość przypadków choroby z Lyme są traktowane z kilka tygodni ostrożny. Wczesnej boreliozy wymaga 14 do miesiąca kalendarzowego z anty biotics. Antybiotyki mają zwykle przez gob. Jeśli nerwy wewnątrz ciała jest zaangażowany, antybiotyki mogą wymagać otrzymywać dożylnie. Weź wszystkie leki, które przepisanych, przede wszystkim na podstawie instrukcji. W celu rozprzestrzenienia się problem do stawów serca i układu nerwowego nie należy przerywać stosowania leku. Zadzwoń do swojego lekarza i dyskutować, jeśli osoba pewne problemy z śmieci. Badania krwi nie są bardzo rachunek, aby sprawdzić swoje leczenie. Kiedyś borelioza daje pozytywne testy po ćma roztworu. W zaawansowanej chorobie z Lyme objawy mogą poprawić, ale nie znikają, bardzo. Jeśli objawy utrzymują się lub nasilają się po leczeniu, skontaktuj się z lekarzem specjalistą.

Istnieją pewne rodzaje kleszczy w związku z tym niosą prawdopodobieństwo Objawy boreliozy narażania zaznaczyć ugryzienie choroby. Po pierwsze ma kleszcza jelenia które idealny dla znany prowadzenia Lyme sytuacji. Następnie masz psa kleszcze, które mogą przewozić fl cytrusowych Rocky Mountain spotted fever, które stają się poważne i często śmiertelne. Będziesz miał Lone Star kleszcza, które mogą być nosicielami choroby, znany jako STARI, który stoi na południowej tick związane wysypka warunki.

Później zakażenie rozprzestrzenia się do stawów, serca i układu nerwowego. Dotkniętych serce bije nieregularnie lub powoli. Porażenie nerwu twarzowego (swego rodzaju twarzy chylić) oznacza uszkodzenia układu nerwowego. Jeśli nie jest leczone, borelioza powoduje zapalenie stawów (zapalenie stawów) plus problemy układu nerwowego. Zwykle tylko jeden duży staw, kolana na przykład pęcznieje i śmierdzi. Czasami więcej niż jednego wspólnego staje się stan zapalny. Później borelioza powoduje problemy z koncentracją, utrata pamięci, osłabienie mięśni, mrowienie i drętwienie.

Ale dlaczego tak wielu walczy? Dlaczego mieli nawet jeszcze gorzej specjalne prawa w Connecticut i Rhode Island Tarcza lekarzy, którzy były robi wszystko, co wierzyli, że był bezpośrednio w ramach swoich pacjentów – traktując je według ze względu na ich klinicznych mądrości? Dlaczego nikt nie jest tak zainteresowany jak dni zawsze być leczonych z powodu zakażenia dróg moczowych, ale każdy szaleje o leczenie boreliozy z Lyme?

Jeśli Twój kot wyjść na zewnątrz, sprawdzanie twój kot pod kątem kleszcze codzienne. Istnieją dowody wskazujące, że trwa co najmniej 10-12 godzin na kleszcza transmitują burgdorferibacteria Borrelia do kota, więc chcesz złapać go od razu. Za pomocą pęsety do liści kleszcze, nie brudne palce! Możesz dostać kołnierze odporne na kleszcza, które działają jak pchłą obroże dla kota, i można również użyć miejscowego spraye i krople Frontline lub rewolucji.

Jeśli jesteś zainteresowany w tych badaniach mów do swojego lekarza. W przypadku, gdy są zaznaczone dla programu otrzymasz kosztowne leczenie leki całkowicie za darmo. Faktem jest, że każdy klinicznych leków próbna działa bardzo dobrze. Badaniach klinicznych zapewniają lepszy zestaw dostępnych opcji, aby kupić niż można znaleźć w innych miejscach.
Borelioza wolna, borelioza swędzenie, wysypka skojarzone kleszcza, bakterie choroby lymes

Dodaj komentarz