Co trzeba wiedzieć o choroby z Lyme

Czy własny pasek wyszukiwania po gry lekkie i przenośne psa? Żadnych owadów ukąszenie w końcu obserwował uważnie na 24 do 48 po ukąszenie to zauważyłem. Zabija dorosłe pchły, larwy pcheł, jaja pcheł i kleszczy nawet.
Niedawno widziałem osobę, która natknął się na mnie ze łzami w oczach. Nie, ona nie została zdiagnozowana z śmiertelnej choroby. Nie była ona płacze o bolesne rozwód, ona były przez, lub o jej działalności, który nie powiodło się.

Nie tylko że nie spowodował aktualnej choroby z Lyme jest znany bakterii. Jest faktycznie bardzo teraz szacuje, że 300 różnych szczepów bakteryjnych na całym świecie powodują choroby z Lyme. Dalej to nie tylko kleszcza jelenia, który rozprzestrzenia się zakażenia Lyme. Inne znaczniki odnoszące się do wystąpienia Lone Star kleszcze, western black legged i kleszcze drewna mogą rozprzestrzeniać choroby z Lyme również. I mam nadzieję, że jest za mało globalne ocieplenie rozprzestrzenia się zasięg występowania niektórych spośród tych wszystkich owadów do wcześniej nieznanych terenów.

Kleszcze są godne uwagi na ich zdolności do przenoszenia chorób. Wiele więcej rutynowych rozprzestrzeniania się kleszcza choroby obejmują choroby z Lyme i Rocky Mountain Spotted wymioty. Kleszcze są łatwe kandydata do przenoszenia choroby ze względu na ich zdolność do przenoszenia bakterii. Te niebezpieczne pasożyty mogą przenosić więcej niż jeden rodzaj bakterii wszystkie z nich koszmar dla każdego człowieka, który pada ofiarą ich ukąszenie. Kiedy człowiekowi lub zwierzęciu został ugryziony przez jeden tych stworzeń, które jest bardzo trudne do zdiagnozowania, ze względu na kilka rodzajów czynników chorobotwórczych, które mogą być uruchomione w sobie. Również po prostu ze względu na kleszcze wymiary są one trudne do zidentyfikowania, tym samym czyniąc go trudne dla lekarzy i lekarzy weterynarii odróżnić i eliminując wichrzycielem miniaturowe.

USA ma bardzo wysoki procent leczenia boreliozy domów z psów i kotów, według wraz z ostatnich badań międzynarodowych. Zadziwiający 57 procent Ough.S. Domy zawierają pewien pies albo kot. Liczby mają zostały stale intensyfikacji. Były tam 77,5 mln posiadane psy i koty własnością 93,6 mln w końcu liczy. Być może można sobie wyobrazić, pieszczochy jesteście wielki biznes znalezione.

Richmond park zachęca tych, którzy pragną zobaczyć jelenie zawiesić tak daleko, jak to możliwe i pet są rodzaju. Richmond Park są dzikie i mogą być trzymane z dala od psów, a także innych zwierząt. Zwierzęta w parku należy się zawsze na smyczy. Jeleń w Richmond park również mają skłonność do dostać kleszcze więc uświadomić sobie objawy choroby z Lyme, Jeśli nalegać na pieszczoty wszystkich zaangażowanych.

Podczas spaceru w mocno zalesione obszary jest niewątpliwie możliwość, że odkryj zostać ugryziona przez kleszcza. Te ukąszenia mają otwór małe czerwone wpis otoczony wraz z obrzęk hit. Ukąszenie staną się twarde, a także jest lekko swędząca. Guz zwykle odchodzi w tygodniu, jeśli były ugryziony przez kleszcza jelenia przenoszenia choroby z Lyme. Bardzo dobry zgryz co najważniejsze tak wiele różnych. Jeśli objawy boreliozy ugryzienie kleszcza, guz okolicy będą puchnąć, a także red dot staje się znacznie większy. Tam jest modne czerwone kółko, że idzie całkowicie około bump podczas ciężka wysypka i pęcherzy pozostaną widoczne wokół ukąszenia.

Zabiegi dla kleszczy często także zmniejszy szanse na pchły wraz z innych pasożytów, które atakują nasz pieszczochy. Zależności od produktu lub metody wybrano używanie, to może być dobrze ponownie inteligentny pomysł, by zawołać twój weterynarz i poproś go/ją, jeśli jest to właściwe dla danego obszaru. Zwykle twój badać zwierzę który chętnie dadzą ‚ kilka minut swojego czasu na coś, który przylega do tego. Po raz kolejny być szczególnie ostrożny, jeśli koty który pozwoli w stoczni. Koty są często lepszą wiedzę na temat substancji chemicznych. Kontynuuj czytanie po raz pierwszy. Pewny siebie. Ukąszenia przez kleszcza może zrobić mniej szkód niż chemikaliów.

Większość osób nie lubią sobie niebezpiecznych chemikaliów na ich ubrania, ale raczej nosić zioła na kilka godzin, niż dostać choroby z Lyme dla bardzo długich i niezdrowe epizodzie z chorobą z Lyme.
skrajne zmęczenie, western borelioza, choroba wysypka nie leczeniu choroby z lyme.

Dodaj komentarz